Shoutbox

natasakkeΔε γήνετε. Εκτός αν το κάνει κάποιος τρίτος. Ο xarhli δήλωσε ότι δεν κάνει χρονισμούς.Mon, 12/08/2019 - 01:02
yannis59Survivor's Remorse - 4x02 .συχρονισμα σε Survivor's Remorse - S04E02 - (720p AMZN WebRip) αν γηνετε .ευχαριστωSun, 11/08/2019 - 19:42
thanospap1968Βέλγικο, κυκλοφορούν και αγγλικοί υπότιτλοι: https://www.imdb.com/title/tt6144672/Sat, 03/08/2019 - 13:41
natasakkeΌντως και όντως.Thu, 01/08/2019 - 01:05
thanospap1968αν και έχουμε μπουχτίσει από σούπερ-ήρωες, η παρακάτω φαίνεται ενδιαφέρουσα, με εντυπωσιακή βαθμολογία στο imdb: https://www.imdb.com/title/tt1190634/Wed, 31/07/2019 - 13:57
natasakkeΜάλλον επειδή είναι δύσκολη και είναι και πολλές γραμμές. Μόνο το 1ο έχω δει και είναι όντως καλή.Wed, 24/07/2019 - 23:17
ShearerΤο years and years είναι εξαιρετική σειρά και βλέπω ότι κανένας δεν έχει ασχοληθεί με τον υποτιτλισμό της. Μήπως ήρθε η ώρα;Sat, 20/07/2019 - 12:50
natasakkeΠρόβλημα σέρβερ. Ας ελπίσουμε να λύθηκε.Thu, 04/07/2019 - 23:19
gkouliasκαλως ηρθατε πίσω... τι συνεβη;Thu, 04/07/2019 - 22:51
gkouliasnatasakke, ευχαριστώ...Sat, 29/06/2019 - 10:02
natasakkegkoulias, έτοιμοςSat, 29/06/2019 - 01:28
ZookeeperΤο Ballers κάθε Τετάρτη και Πέμπτη στις 22:30 στην ΕΡΤ2. Έχουν προβληθεί τα πρώτα 6.Sun, 26/05/2019 - 17:23
nikolasvenΚαλή αρχή για το Chernobyl.
Θα αναμένουμε με χαρά και τα επόμενα επεισόδια και μόλις ολοκληρωθεί θα το δούμε. Ευχαριστούμε πολύ!!
Wed, 15/05/2019 - 14:25
natasakkegkoulias, μόλις το έβγαλα από το φούρνο :)Sun, 12/05/2019 - 23:45
gkouliasnatasakke, η αλήθεια είναι ότι δεν το είδα ακόμη. περιμένω από εσένα να το βγάλεις στον αέρα. μόνο πες μου πια έκδοση μεταφράζεις. ευχαριστώ.Sun, 12/05/2019 - 23:42
natasakkeΔεν κάνουμε διαγωνισμό. Εκτός αυτού, δες τον πρώτα, και πες μου μετά τι είναι ο συμπλέκτης και το φρένο σ' έναν πυρηνικό αντιδραστήρα.Sun, 12/05/2019 - 22:13
gkouliasnatasakke σε πρόλαβε άλλος... και βγηκε στον αερα υποτιτλος του Chernobyl...Sat, 11/05/2019 - 22:16
natasakkeΤο έπιασα ήδη πάντως.Wed, 08/05/2019 - 23:15
xarhlithanospap, HBO είναι όλο και κάποιος θα το "εκτελέσει"...Wed, 08/05/2019 - 08:42
thanospap1968φαίνεται ενδιαφέρον, μόνο 5 επεισόδια: https://www.imdb.com/title/tt7366338Tue, 07/05/2019 - 18:02
ZookeeperΑπό την Τετάρτη 8/5 στις 21:00, το One Dollar καθημερινά στην ΕΡΤ3.Fri, 03/05/2019 - 13:40
natasakkeΧρόνια πολλά σε όλους, εορτάζοντες και μη.Mon, 29/04/2019 - 23:41
natasakkeΣας ευχαριστούμε, μεσιέ trikalos. :)Wed, 17/04/2019 - 01:53
trikalosΦαίνεται πως έφτιαξε παίδες. Είχαμε κάποια τεχνικά προβλήματα τα οποία λύθηκαν. Happy subtitling! :)Tue, 16/04/2019 - 23:41
natasakkeΞένος δάκτυλος και σκοτειναί δυνάμεις, gkouliasSun, 14/04/2019 - 23:43
gkouliasκαλώς ήρθατε πίσωSun, 14/04/2019 - 20:14
gkouliasκαλώς ήρθατε πίσω. τι έγινε; μας τρομάξατε. service κάνατε;Sun, 14/04/2019 - 20:14
natasakkekos, με την προϋπόθεση ότι θα ασχολείσαι 2-3 ώρες κάθε μέρα, θα χρειαστείς 2-3 χρόνια για να τους κάνεις. Just saying…Mon, 01/04/2019 - 23:52
ZookeeperΑπό σήμερα Fargo στην ΕΡΤ2, Δευτέρα και Τρίτη 22:30. http://www.ert.gr/ert-protaseis/fargo-nea-polyvraveymeni-dramatiki-seira-thriler-stin-ert2/Mon, 01/04/2019 - 20:29
kos75natasakke,xarhli
Καλησπέρα στα παιδιά και καλό μηνά! Τα επεισόδια τα έχω όλα και φυσικά υπάρχουν σε σελίδες όλες οι σεζόν ,υπότιτλοι δεν υπάρχουν μόνο σε αγγλικούς και δεν ξέρω πως θα τα φτιάξω
Mon, 01/04/2019 - 17:43
You're not permitted to post shouts.

Pages